Про виробників

Shizuka

Shizuka

Компанія SHIZUKA є зареєстрованою торговою маркою, що належить італійській компанії LINEAEFFE, яка виробляє рибальські товари з 1980 року.

При створенні ТМ SHIZUKA, італійські розробники поставили собі за мету створити сучасну та доступну за ціною рибальську продукцію, високої якості та з нотками духу країни сонця, що сходить.

На сьогоднішній день TM SHIZUKA виробляє різні товари як для рибалок-початківців любителів, так і для спортсменів. В асортименті присутні снасті як для морського так і прісноводного лову. Це спінінгові та серфові котушки, а також вудилища махові, спінінгові та для моря.

Для виробництва та розробки снастей SHIZUKA - використовуються напрацювання фахівців “материнської” компанії LINEAEFFE, що дозволяє використовувати новітні технології, сучасне обладнання та високоякісні матеріали, та при цьому створювати доступний товар за демократичною ціною!

Оскільки за якість продукції відповідають італійські інженери компанії LINEAEFFE, на всі товари SHIZUKA існує гарантія якості 12 місяців.

Ексклюзивний представник TM SHIZUKA в Україні компанія "ГОЛДФІШ".

 

Просмотр каталогаСкачать каталог

Контакти

Компанія "ГОЛДФІШ"
Адреса: Україна, 02166, м.Київ,
вул.Курчатова, 23-А

Моб: +38 (098) 850-82-83
Моб: +38 (050) 930-99-08
Моб: +38 (063) 466-70-73

E-mail: office@goldfish.ua
 

Всі права захищені © 2009-2024 GoldFish - оптовий дистриб'ютор товарів для рибалки в Україні.
Копіювання матеріалів допускаєтся лише за письмовою згодою адміністрації сайту GoldFish.ua