Про виробників

Lineaeffe

Lineaeffe

Італійська компанія Lineaeffe (Лінеаефе) розпочала свою діяльність у 1980 році, в Болоньї, на батьківщині однойменних вудок з кільцями, які зазвичай у всьому світі називаються "болонськими". Саме тому в каталозі Lineaeffe можна побачити такий величезний асортимент всіляких вудок і поплавців, адже хто як не болонська компанія знає в них толк.

Lineaeffe здобула європейську популярність завдяки продукції, що відповідає вимогам ринку. Як приклад можуть бути названі вудилища, виготовлені з високомодульного вуглецевого волокна власної розробки, що вимагало створення спеціальної виробничої системи та наукових досліджень.

Основна концепція розробки снастей належить фахівцям фірми Lineaeffe. Рибальські вироби виготовляються на сучасному устаткуванні з використанням новітніх технологій, високоякісних матеріалів, виготовлених в Італії. Саме це дозволило пропонувати товари за розумними цінами. Ціни не повинні відлякувати любителів риболовлі, а навпаки, стимулювати купівельну спроможність. Зараз Lineaeffe пропонує рибалкам недорогі вудилища зі склопластику та високомодульного вуглеволокна, оснащені кільцями із зносостійких матеріалів.

Намагаючись охопити своїми товарами різні категорії рибалок, виробник пропонує наступний асортимент з каталогу:

для рибалок-початківців - недорогі котушки, вудилища зі склопластику а також шнури і підсаки;

для рибалок-аматорів та спортсменів – котушки преміум класу, невагомі вудилища високомодульної конструкції та 8-ми жилкові шнури;

для любителів коропової риболовлі - найширший асортимент вудилищ, котушки з бейтраннером, камуфльовані волосіні, монтажі та аксесуари;

для спортсменів, що ловлять на матчеві снасті - високотехнологічні вудилища зі 100% карбону, всілякі поплавці та оснащення.

Всі вудлища та спінінги розраховані на лов як у звичайних, так і в екстремальних умовах, перевірені та тестовані італійськими експертами, тому продукція Lineaeffe має 12 місяців гарантії!

Компанія пропонує покупцям ексклюзивні товари. Їхньою відмінністю є технічно грамотна збірка та оснащення, плюс сучасний дизайн. Товари Lineaeffe в першу чергу призначені для людей із середнім рівнем статку.

Особливе значення Lineaeffe приділяє товарам на експорт – контроль якості проходять усі вироби. Ось деякі особливості технологічного процесу, характерного для компанії:

-Для роботи обирають найкращі матеріали, щоб уникнути появи дефектів на кінцевій стадії виробництва;

-процес виготовлення є дуже швидким і якісним, тому 90% всіх товарів, що містяться в каталозі, можуть бути одразу поставлені клієнтам;

-всі стадії складання контролюються поэтапно, що згодом гарантує високу якість продукції, що виготовляється;

-Всі вироби проходять перевірку в складних умовах експлуатації, щоб рибальські товари можна було використовувати в будь-яких кліматичних умовах.

Завдяки маркетинговим дослідженням та розвитку виробничих потужностей, Lineaeffe може випускати товари, що відповідають специфічним вимогам ринку. Компанія постійно покращує якість своєї продукції. Щодня вивчаються нові моделі, новий дизайн для задоволення змін ринку. На сьогоднішній день Lineaeffe експортує свою продукцію по всьому світу: її високо цінують як у Європі, так і в Америці та Африці. Експорт складає 60%.

Ексклюзивний представник LINEAEFFE в Україні компанія "ГОЛДФІШ".

 

Просмотр каталога Скачать каталог

Контакти

Компанія "ГОЛДФІШ"
Адреса: Україна, 02166, м.Київ,
вул.Курчатова, 23-А

Моб: +38 (098) 850-82-83
Моб: +38 (050) 930-99-08
Моб: +38 (063) 466-70-73

E-mail: office@goldfish.ua
 

Всі права захищені © 2009-2024 GoldFish - оптовий дистриб'ютор товарів для рибалки в Україні.
Копіювання матеріалів допускаєтся лише за письмовою згодою адміністрації сайту GoldFish.ua