Про виробників

Mikado

Mikado

Компанія Abramis розпочала свою діяльність у 1989 р. і є виробником, дистриб'ютором та імпортером рибальського обладнання та аксесуарів, що випускаються під торговою маркою «Mikado». Вудилища, котушки та аксесуари під брендом «Mikado» досить швидко завоювали популярність завдяки своїй ефективності та надійності та визнаються эталоном якості для рибалок з багатьох країн світу.

Основні експортні ринки це більшість країн Європи та США.

Місцем знаходження компанії є місцевість Ломянки, розташована за 15 хвилин шляху від центру Варшави.

В даний час у компанії, як у польському головному офісі, так і у відділенні в Китаї, працює понад 80 осіб, серед яких більшу частину займають рибалки-аматори, що спеціалізуються на різних видах риболовлі. На території Польщі компанія має власну дистриб'юторську мережу, що забезпечує оптові та роздрібні магазини. Mikado це більше 25 років досвіду в розробці та виробництві сучасного рибальського обладнання, як для професіоналів, так і для любителів, це тисячі годин, присвячених тестуванню обладнання, приманок та підгодовування на незліченних водоймах усього світу. Це безперервні пошуки кращої приманки, нових методів лову, швидшої вудки або легшої котушки, це невтомне прагнення досконалості.

Секрет успіху компанії полягає в дуже широкому асортименті, до складу якого вже багато років входить найбільша в Європі колекція вудлищ, а також відмінні, придатні для кожного методу лову котушки, волосіні та чудові плетінки, виготовлені з найкращої доступної на ринку сировини. Бренд Mikado — це величезний асортимент спортивного обладнання для рибалок усіх спеціальностей – починаючи з фідерного, поплавкового і спінінгового лову, закінчуючи ловом коропа, морським ловом та іншими видами риболовлі, розроблений за участю кращих рибалок Європи. Це ціла низка штучних приманок, якими є відомі гумові приманки Fishunter, човнові електромотори та дуже багатий асортимент аксесуарів, необхідних для кожного методу лову, включаючи одяг для рибалок та мисливців. Більшість вудлищ та котушок розробляється та тестується у тісній співпраці з рибалками-спортсменами, які спеціалізуються на певному виді риболовлі. Це дозволяє нам забезпечити ідеальне задоволення потреб конкретної групи рибалок та відповідним чином підігнати кожен продукт до очікувань рибальського ринку.

Існуючий багато років при компанії Клуб рибалок-спортсменів «Mikado-Abramis» об'єднує багатьох успішних учасників змагань у більшості рибальських видів спорту, які багато років ставали чемпіонами Польщі, Європи та світу. Учасники клубу, як у командному змаганні, так і в індивідуальних заліках, завойовували звання чемпіонів Польщі в рибному лові на поплавцеву вудку, в підлідній і морській риболовлі. Найважливіші спортивні досягнення це звання Клубного Чемпіона Польщі в рибному лові на вудку поплавця в 2000 році, а також звання Клубного Чемпіона Польщі в підлідній риболовлі в 2003, 2004 і 2005 роках. Компанія Mikado є також спонсором справжнього віце-чемпіона світу з лову на поплавцеву вудку — Національної збірної Польщі U14. Запрошуємо ознайомитися з нашим асортиментом продукції, що постійно збільшується, що випускається під брендом Mikado, і запевняємо вас, що ми докладемо всіх зусиль для того, щоб кожен рибалка з задоволенням користувався нашим обладнанням протягом багатьох років.

Ексклюзивний представник Abramis "Mikado" в Україні компанія "ГОЛДФІШ".

 

Просмотр каталогаСкачать каталог

Контакти

Компанія "ГОЛДФІШ"
Адреса: Україна, 02166, м.Київ,
вул.Курчатова, 23-А

Моб: +38 (098) 850-82-83
Моб: +38 (050) 930-99-08
Моб: +38 (063) 466-70-73

E-mail: office@goldfish.ua
 

Всі права захищені © 2009-2024 GoldFish - оптовий дистриб'ютор товарів для рибалки в Україні.
Копіювання матеріалів допускаєтся лише за письмовою згодою адміністрації сайту GoldFish.ua